Ryszard Śliwiak. Malarstwo, grafika. Wernisaż w Galerii PASAŻ. Mysiadło (19-05-2019)

19.05.2019 r. godz. 18.00 - Wernisaż wystawy malarstwa Ryszarda Śliwiaka.
Miejsce: Galeria PASAŻ w Mysiadle w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Ryszard Śliwiak - urodzony w Warszawie, ma szerokie zainteresowania i inspiracje. Zajmuje się rzeźbą w drewnie grafika artystyczną malarstwem sztalugowym. Maluje farbami olejnymi, akrylami oraz techniką własną. Wykonuje również akwarele. Przeżycia, emocje, uczucia - te elementy stale obecne w naszym życiu odbijają się wiec wyraziście w twórczości autora.

Obraz użyty do plakatu wystawy Pana Ryszarda Śliwiaka ma tytuł "Odwiedziny
obcych". Technika - olej na płótnie. Wymiary - 70 x 50 cm.