Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Samulka. Wieczór autorski Kingi Facon (25-03-2018)


25.03.2018 r. godz. 18.00 - Wieczór Autorski Kingi Facon na temat powieści pt. "Samulka". Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Film z wieczoru:

Zdjęcia z wieczoru:

 

Pani Kinga Facon - autorka powieści pt. "Samulka" - jest mieszkanką gminy Lesznowola - serdecznie zapraszamy na spotkanie z pisarką!

O książce:

  "Szczęście może mieć niekiedy smak kurczaka z rożna i pączków.
   Samulki to miasteczko, w jakim każdy chciałby żyć: radosne, zadbane, z parkiem, cukiernią i biblioteką. Pełne przyjaznych, głęboko wierzących ludzi, którzy spotykają się w przykościelnej kawiarence Pod Aniołami. 
    Do Samulek trzy lata temu przeprowadziła się Ewa – samotna trzydziestolatka, skłonna do autoironii i do łez, która w gorszych chwilach szuka pocieszenia w kawoterapii, ciastoterapii, floroterapii i spacerach z psem. A gdy to nie działa, rozmawia…
   Z kim może rozmawiać zdeklarowana samotniczka, której nikt nigdy nie odwiedza i która też do nikogo nie chodzi? Dlaczego Ewa przeniosła się do Samulek? Czy dzięki nowym znajomym z kawiarenki odzyska radość życia i jaki udział będzie w tym miał tajemniczy Marcin… o ile on naprawdę istnieje?

„Samulka” to powieść dla tych, którzy czasami czują się zagubieni i smutni, ale ufają, że wiara, nadzieja i miłość nadają życiu sens."

Źródło opisu: http://www.znak.com.pl/
źródło okładki: http://www.znak.com.pl/