Smakuj życie z kulturą (24-09-2022)

24.09.2022 r. godz. 17.00 - "Smakuj życie z kulturą" wieczór artystyczny. Miejsce: Źródło Cafe & Bistro, ul. Krasickiego 64, Nowa Iwiczna.

Koncert SMAKUJ ŻYCIE Z KULTURĄ będzie połączeniem muzyki, malarstwa, poezji, grafiki, rękodzieła oraz degustacji, by w pełni móc smakować życie dosłownie i w przenośni. Mottem przewodnim będzie piosenka pochodząca z płyty wokalistki Iwony Manisty-Kutryś właśnie pt: „Smakuj życie.”(dostępna na Youtube).

piano i wokal - Iwona Manista-Kutryś
wiolonczela - Olena Zhurowa-Tsolka
perkusjonalia - Michał Wojnarski

Podczas tego spotkania odbędzie się koncert oraz prezentacja twórczości malarskiej i grafiki Pawła Kucharskiego - z zawodu logistyka, z zamiłowania grafika i malarza. Maluje akrylem obrazy różnorodne tematycznie od portretów po pejzaże, architekturę i martwą naturę. W grafice i tuszu rysuje portrety ludzi starszych oraz sceny z miast i podwórek. Można będzie podziwiać i zakupić prace rękodzieła lokalnego, które przygotowała i zorganizowała Karolina Kucharska.

Zaprosiliśmy też lesznowolską poetkę Ewę Jowik z jej wieloma tomikami wierszy.

Projekt jest skierowany dla dorosłych w każdym wieku, zacząłby się koncertem, potem po kolei pokazami twórczości, a na koniec degustacją i rozmowami.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń kawiarni, bardzo prosimy o dokonywanie rezerwacji pisząc na adres: strefazapisow@gmail.com

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022.