Spektakl teatralny pt. "ADAMM" (25-02-2018)

25.02.2018 godz. 18.00 - Spektakl teatralny pt. "ADAMM". Bilety 15 zł./os. do nabycia przed spektaklem - sprzedaż rusza o godz. 17.30.  Ilość miejsc siedzących ograniczona. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Zwiastun spektaklu ADAMM - Zapis z Premiery z dn. 23.02.2013
- Teatr Manufaktura Snów:

Występują: Iwona Manista-Kutryś i Tomasz Kłujszo
Reżyseria: Ewa Kłujszo
Scenografia: Sylwia Wyszkowska i Jan Drewicz
Muzyka: Tomasz Kłujszo

O spektaklu

Rzeczywistość małżeństwa z długim stażem. Ona – roztrzepana, odrobinę przewrażliwiona, narzekająca pani domu, i On – pracoholik, toksycznie związany z matką, przyziemnie skupiony na trzech najważniejszych dla siebie czynnościach: jedzeniu, spaniu i seksie. Oboje codziennie mierzą się z prozą życia, obcością i samotnością, a mimo to odgrywają swoją komedię. Wtedy Ona decyduje się sprowadzić ADAMMa… Czy ADAMM naprawdę okaże się niezawodny i pomoże wskrzesić dawną miłość? Zobaczcie sami.

Pierwowzorem scenariusza jest II akt komedii słynnego nowojorskiego dramatopisarza Murray’a Schisgala Twice Around the Park. Osnowa fabularna oryginału oraz język postaci zostały dopasowane do polskich realiów, przez co portrety bohaterów są nam bliższe. Dowcipne dialogi, cięte riposty, komizm sytuacyjny a także liryzm wspomnień, odkrywane tajemnice i przeżywane dramaty w kontekście wojny damsko-męskiej oraz poważnych pytań o miłość i samotność w związku tworzą ciekawą mieszankę. Serdecznie zapraszamy na komedię małżeńską. W rolach głównych Ona i On, a to już czasem wystarczy by zadziało się coś ciekawego.

Zdjęcia z wydarzenia: