"Troskliwe Misie". Bajkowa Niedziela. Mysiadło (15-10-2017)

15.10.2017 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. "Troskliwe Misie" - Teatr Fantazja. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

Po przedstawieniu odbędzie się spotkanie z dietetykiem na temat zdrowego żywienia dzieci.

Relacja z wydarzenia:

15 października o godzinie 16.00 w świetlicy GOK w Mysiadle odbyła się pierwsza z cyklu rocznego Niedziela Bajkowa. Tego dnia dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili aktorzy z krakowskiego teatru Fantazja w przedstawieniu pod tytułem Troskliwe Misie. Po przedstawieniu na mamy naszych milusińskich czekała pani dietetyk chętna by udzielić informacji i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące zdrowego odżywiania i gotowania dla najmłodszych.

Joanna Zielińska

Zdjęcia z wydarzenia: