Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wianki 2018. Mysiadło nad stawem (23-06-2018)


23.06.2018 godz. 15.00 - Wianki w Mysiadle nad stawem - rodzinna impreza plenerowa. Pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lesznowola Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik zapraszali: Radni, Sołtys i Rada Sołecka Mysiadła, GOK Lesznowola z Klubem Kobiet Panie Przodem (inicjatorkami pomysłu), OSP Zamienie i Klub Wędkarski Mysiadło.

Podczas wydarzenia wystąpili: Tomasz Winiarski (prowadzenie i występ wokalny), dzieci i młodzież ze Studio Piosenki pod kier. prowadzącego oraz Big Band Dla Frajdy pod kier. Tomasza Kłujszo z GOK Lesznowola.

Podziwialiśmy także występ Iluzjonistyczny Arex Show oraz po zmroku magicznych Tancerzy Ognia. Gwiazdą wieczoru był znakomity, pełen energii i pasji  Zespół Stonehenge z muzyczną, folkową podróżą dookoła świata, którą zagrali dla Państwa w szkockich strojach ludowych.

Nie zabrakło też muzyki do tańca, wicia wianków i puszczania ich na wodę, ognisk, samodzielnie pieczonych kiełbasek, straganów, warsztatów i zabaw, i mnóstwa innych atrakcji!

 

UWAGA: Paniom oraz dziewczynkom dziękujemy za założenie zwiewnych, kwiecistych sukienek, bo tego dnia w Mysiadle zawsze królują kwiaty i wianki!

Zdjęcia z wydarzenia:

Więcej zdjęć, relacji filmowych i informacji
dotyczących tego wydarzenia - w postach na Facebook - tutaj.