Wirtualny konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. "Laurka-czułostka" (19/01/2021 - 24/01/2021)

Dzień Babci i Dziadka to czas, w którym można w sposób szczególny podziękować im za bliskość i wyrazić swoją miłość. Dla Rodziców to dobra okazja, aby z dzieckiem porozmawiać o szacunku do osób starszych. Można to zrobić na wiele sposobów, my proponujemy konkurs z okazji tego święta.

Do wygrania nagrody książkowe dla wnuków i dziadków.

Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. „Laurka – czułostka”

Porozmawiaj z dziećmi o tym, jak mogą wyrazić wdzięczność za dobro otrzymywane od najbliższych, w tym babć i dziadków. Zaproponuj wykonanie Laurki – czułostki (z użyciem czułych słów).

Zdjęcie wykonanej pracy z imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka, należy opublikować w wydarzeniu  na fanpage GOK Lesznowola, tutaj: "Laurka-czułostka". Wirtualny konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

Szczegóły konkursu w Regulaminie (poniżej)

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem wirtualnego konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. "Laurka - czułostka" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
2. Aby wziąć udział w konkursie:
- należy kliknąć "zainteresowany/a" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- należy napisać post z dołączonym zdjęciem laurki - czułostki wykonanej samodzielnie przez dziecko dla Babci i/lub Dziadka podając imię, nazwisko i wiek dziecka
- można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. Konkurs skierowany jest do dzieci w podziale na trzy kategorie wiekowe: 3-5 lat, 6-8 lat, 9-11 lat.
4. Zgłoszenia dokonuje Rodzic lub prawny Opiekun uczestnika Konkursu podając w poście imię, nazwisko oraz wiek dziecka.
5. Zdjęcie laurki - czułostki  należy zamieścić jako jeden post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka. Laurka-czułostka"
6. Zamieszczenie zdjęcia pracy jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
7. Konkurs trwa od 19 do 24 stycznia 2021 r. do godz. 23.59.
8. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz jedno wyróżnienie. Jury ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
9. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu oraz na stronie www.gok-lesznowola.pl do końca stycznia 2021 r.
10. Złożenie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli