XIV Gminne Teatralia Lesznowolskie. Mysiadło (14/12/2017 - 15/12/2017)

14-15.12.2017 r. godz. 9.00 - 15.00 w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, przy ul. Topolowej 2 odbędą się XIV Gminne Teatralia Lesznowolskie.

Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Lesznowoli, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Mazowieckim Związkiem Pracodawców w Gminie Lesznowola.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie.

Harmonogram wejść na scenę:
1. czwartek 14.12.2017 (plik do pobrania)
2. piątek 15.12.2017 (plik do pobrania)

Zaproszenie dla szkół i przedszkoli (plik do pobrania)
Karta zgłoszenia (plik do pobrania)
Regulamin (plik do pobrania)