Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Yeti i Ptaszek. Bajkowa Niedziela. Łazy (09-12-2018)


09.12.2018 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8

 

Opis spektaklu: 

W wielkim gęstym lesie zbliżają się święta. Wszystkie zwierzęta szykują prezenty, przystrajają swoje norki. Oprócz jednego, który nie obchodzi świąt. Yeti to puszysty, biały, ale przede wszystkim miły stworek, który uwielbia śpiewać i tańczyć. Niestety w wielkim lesie od zawsze jest sam i nie ma przyjaciół, bo wszystkie zwierzęta się go boją. Ptaszek to kolorowe i sympatyczne stworzenie, zawsze ma swoje ukochane ukulele i wielką walizkę. Zgubił się podczas lotu do ciepłych krajów i trafił do lasu gdzie mieszka Yeti. 

Podczas bajki obserwujemy jak Yeti przełamuje swój strach przed brakiem akceptacji, jak uczy się co to znaczy być przyjacielem, na czym polegają święta i że w tym szczególnym dniu nikt nie może być sam.Tak oto Ptaszek i Yeti spędzają razem swoją pierwszą w życiu gwiazdkę. 

 

 

Galimacje to teatr, warsztaty i improwizacje dla dzieci.
Czegoś takiego jeszcze nie było! Aktorzy współtworzą z dzieciakami swoje spektakle. Bawią oraz wzruszają nie tylko małych widzów ale również tych starszych ;)

Najwyższy poziom teatru gwarantowany! 

W swoich spektaklach Galimacje opowiadają o emocjach, uczą wrażliwości, pokazują czym są relacje na podstawie autorskich i wciągających historii :)

Podczas spektaklu "Polanek i Yeti" dzieci będą miały okazję przekonać się, jak ważny czas nadchodzi! Bohaterowie postarają się przekazać im wiedzę o tym, że podczas świąt nikt nie powinien być sam, nie ma nic złego w byciu innym, każdy może znaleźć przyjaciela i wiele innych…

Po spektaklu rozdajemy dyplomy z podziękowaniem za pomoc w przygotowaniu świat Yeti i Ptaszka. Na dyplomie znajdują się również wypisane umiejętności, których dzieci nauczyły się podczas współtworzenia spektaklu. 

Zdjęcia z wydarzenia: