Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert Leśny: Niemen akustycznie. Magdalenka (23-07-2017)


   23.07.2017 r. godz. 18.00 - Koncert leśny pt. "Niemen akustycznie" w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego na Górkach Piaskowych w Magdalence.

Zdjęcia z wydarzenia:

  Koncert Leśny w Magdalence "Niemen akustycznie" w wyk. Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego w dn. 23.07.17 mimo kapryśnej pogody się udał. Drżeliśmy ze strachu na myśl, że burza która się rozpętała około 17.00 popsuje nam wieczór. Chwilami było strasznie ale do 18.00 wszystko ucichło, wyszło słońce, a wraz z nim wyszli mieszkańcy Magdalenki z domów i przyszli na koncert. Publiczność po burzy dopisała, bo naprawdę było warto być!

   Był to recital poświęcony twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje do tekstów najznakomitszych polskich poetów w akustycznych aranżacjach doskonale wpisują się w klimat leśnej sceneri. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak rzeka, Obok nas, […].

Wykonanie:

Radosław Świderski - znany bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.

Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańskui w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki.