Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Malarska Niedziela 2019 (2) z duetem Paweł Janas i Tomek Winiarski. Zamienie (28-07-2019)


28.07.2019 r. godz. 16.00 - 18.00 - Malarska Niedziela z muzyką na żywo w wyk. duetu Paweł Janas i Tomek Winiarski. Miejsce: Zamienie, ul. Arakowa 8.

Na terenie zielonym przy Arakowej 8 w Zamieniu odbyła się Malarska Niedziela z muzyką na żywo w wyk. duetu Paweł Janas i Tomek Winiarski. Wszyscy słuchając i nucąc malowali ochoczo! O to, by było także pysznie, a także o zadaszenie zadbało Nowe Zamienie - Projektujemy Zamienie, którzy byli współorganizatorami artystycznego popołudnia. Na trzecią Malarską Niedzielę zapraszamy 11 sierpnia 2019 r. do Wólki Kosowskiej!

Zdjęcia z wydarzenia:

Więcej zdjęć oraz filmików z wydarzenia tutaj

 

„Malarskie niedziele” są skierowane do Mieszkańców  z całej Gminy Lesznowola - do  dzieci, młodzieży i do osób dorosłych. Rodzice malujących dzieci mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik z przyniesionymi z domu koszyczkami ze smakołykami i miło spędzić niedzielne popołudnie. Mogą również sami stanąć przy sztalugach, słuchać muzyki oraz razem z wykonawcami zaśpiewać.

   Zarówno dorosłymi, jak i dziećmi,  profesjonalnie zajmą się  instruktorzy – plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki.  Zapewniamy materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi) i dużo dobrej zabawy! Wstęp wolny!

UWAGA!

Osoby malujące na płótnach proszone są o zabranie materiałów własnych.