Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Malarska Niedziela z muzyką na żywo 2021. Mysiadło (22-08-2021)


22.08.2021 r. godz. 16.00 - 18.00 - Malarska Niedziela z muzyką na żywo nad stawem w Mysiadle przy ul. Osiedlowej. W razie deszczu wydarzenie będzie przeniesione pod dach filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2.

Wszystkich przybyłych czeka miła, malarsko - muzyczna atmosfera. Podczas wspólnego malowania wysłuchamy piosenek w wyk. Zespołu Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY. Można będzie także do muzyki zatańczyć.

 

  „Malarskie niedziele” są skierowane  do  dzieci, młodzieży i do osób dorosłych. Rodzice malujących dzieci mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik z przyniesionymi z domu koszyczkami ze smakołykami i miło spędzić niedzielne popołudnie. Mogą również sami stanąć przy sztalugach.

   Zarówno dorosłymi, jak i dziećmi,  profesjonalnie zajmą się  instruktorzy – plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki.  Zapewniamy materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi) i dużo dobrej zabawy! Wstęp wolny!

UWAGA!

Osoby malujące na płótnach proszone są o zabranie materiałów własnych.

Wcześniejsza tegoroczna Malarska Niedziela z muzyką na żywo  w Magdalence 8.08.2021