Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wieczór Patriotyczny z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości 2019. Nowa Iwiczna (13-11-2019)


13.11.2019 r. godz. 18.00 - Wieczór Patriotyczny z ok. Święta Odzyskania Niepodległości org. przez Kluby Seniora w GOK Lesznowola. Miejsce: SP w Nowej Iwicznej (wejście od boiska).

 

Relacja z wieczoru

13.11.2019 r. w Szkole Podstawowej w Nowej Iwicznej odbył się uroczysty Wieczór Patriotyczny z ok. Święta Odzyskania Niepodległości zorganizowany przez Kluby Seniora z Nowej Iwicznej i Mysiadła, działające w GOK Lesznowola.

Wszystkich przybyłych gości powitała Prezes KS w Nowej Iwicznej p. Krystyna Mastalerczuk, zapraszając najpierw do wysłuchania programu patriotycznego w wykonaniu uczniów pięknie przygotowanych przez nauczycielki: p. Milenę Wrońską-Stochel i p. Alicję Chodowiec. Następnie odbył się koncert Zespołu Śpiewaczego Tęcza pod kier. dr. Tomasza Nowaka i Grzegorza Toporowskiego, przeplatany narracją historyczną w wyk. aktora p. Stanisława Biczysko.

Potem rozpoczęło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z obecnymi na wydarzeniu mieszkańcami. Na zakończenie Pani Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik w imieniu wszystkich podziękowała organizatorom za wspaniałe przygotowanie wieczoru pełnego wzniosłych wzruszeń, a pani Prezes Klubu Seniora w Mysiadle Bożena Obłucka zaprosiła przybyłych na słodki poczęstunek.

Zdjęcia z wydarzenia:

Zapraszamy też do obejrzenia fragmentów koncertu, które zamieszczone są w wydarzeniu na fanpage GOK Lesznowola: https://www.facebook.com/events/2491695507533503/

Z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości świętujmy go wszyscy razem! Spotkajmy się we wzniosłym nastroju w kilku dniach i wielu miejscach, by wspólnie świętować wolność!

W imieniu wszystkich organizatorów wydarzeń patriotycznych serdecznie zapraszamy!