Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wieczór Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości 2017. Klub Seniora Nowa Iwiczna (11-11-2017)


11.11.2017 godz. 17.00 - Wieczór Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości w wyk. Ewy Decówny w Klubie Seniora w Nowej Iwicznej. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej przy ul. Zimowej 25c.

 

Relacja z wydarzenia:

11 listopada wszyscy Polacy obchodzą swoje święto. W tym roku doczekaliśmy się 99 rocznicy odzyskania tak bardzo upragnionej Niepodległości. Korzystając z możliwości świętowania tego ważnego wydarzenia uczestnicy Klubu Seniora w Nowej Iwicznej  jak co roku zorganizowali  uroczyste obchody patriotyczne. Tradycją stało się, iż tego dnia licznie przybyli goście śpiewają pieśni patriotyczne, a pani Ewa Decówna przypomina historie oraz intonuje pieśni, które w latach niewoli i walk o niepodległość hartowały ducha  i pokrzepiały serca.  Dbałość o kontynuację tradycji patriotycznych jest w naszych rękach,  tylko od nas zależy czy pamięć o naszych przodkach, o ich determinacji i naszej tożsamości zachowa się w świadomości przyszłych pokoleń.

Joanna Zielińska