Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Witamy na nowej stronie GOK Lesznowola

Szanowni Państwo!

   Uprzejmie informujemy, że idąc z duchem czasu i wychodząc na przeciw sugestiom Mieszkańców, zmieniliśmy stronę internetową Gminnego Ośrodka Kultury. Dzięki niej, od czerwca 2016 roku, mogą Państwo korzystać z informacji podanych w nowocześniejszy i bardziej przejrzysty sposób.
   
     Nowa strona internetowa zawiera wygodne wyszukiwarki, które ułatwią Państwu szybkie i sprawne odnalezienie pożądanych informacji. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna, ale i układ menu.
 
    Na górze strony zamieszczony jest animowany slajder informacyjny, a pod nim aktualności. Wydarzenia łatwo wyszukać datami na wygodnym kalendarzu lub zapoznać się z długoterminowym planem w GOKalendarium opisowym tuż pod kalendarzem.
 
   Nad animowanym slajderem (w układzie poziomym), a także po prawej stronie menu - tuż pod kalendarzem (w układzie pionowym) znajdziecie Państwo działy, takie jak wydarzenia artystyczne, kulturalne, grupy czy zajęcia. Tuż pod kalendarzem umiejscowione są bannery przekierowujące do newslettera oraz gminnego SMS - narzędzia do rozsyłania informacji dla chętnych odbiorców. Nie zabrakło także przekierowania na stronę Urzędu Gminy Lesznowola oraz na GOKowskie konta Facebook i YouTube.

    Na dole strony znajduje się mapa z zaznaczonymi czerwonymi pineskami placówkami (filiami GOK Lesznowola) oraz, zaznaczone pineską zieloną, inne miejsca, w których GOK Lesznowola prowadzi zajęcia. Stopka (najniżej) zawiera dane prawne (adres, NIP, statut, strukturę organizacyjną itd.) oraz informacje organizacyjne GOK Lesznowola, a także pole do korespondencji.


     Mamy nadzieję, że unowocześniona i bardziej uporządkowana strona internetowa Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli spodobała się Państwu i pozwoli na łatwiejsze wyszukiwanie danych.

Zapraszamy też na profile na Facebook i na YouTube
Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli!