Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Dofinansowanie z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022


Mamy przyjemność poinformować, że GOK Lesznowola otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022. Nasz wniosek o wsparcie finansowe projektu „Wielkie otwarcie kultury” - dotyczący filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej uplasował się na 12. pozycji spośród wszystkich wniosków złożonych w całej Polsce, a było ich aż 176. Jest to dla nas dodatkowy zastrzyk motywacji.

Program skierowany jest do domów i ośrodków kultury, które są gotowe prowadzić nowatorskie działania animacyjne projektowane w oparciu o przeprowadzoną wcześniej diagnozę i są ukierunkowane na bliską współpracę z przedstawicielami społeczności lokalnej. Pierwsza część obejmuje przeprowadzenie diagnozy identyfikującej zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców w danej społeczności lokalnej oraz dokonanie wyboru od 3 do 7 różnorodnych inicjatyw, a także stworzenie wraz z autorami wybranych inicjatyw planu ich wspólnej realizacji. Druga część obejmuje realizację wspólnie z autorami od 3 do 7 inicjatyw oraz dokonanie ewaluacji zadania uwzględniającej wszystkie przeprowadzone w jego ramach inicjatywy. 

Więcej informacji o projekcie dofinansowanym przez NCK można przeczytać klikając tutaj.