Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Klub Podróżnika PO HORYZONT - Mariusz Kurc "Autostopem przez świat" (03-04-2024)


W kwietniu spotykamy się w Klubie Podróżnika z osobą niezwykłą - podróżnikiem, który za swój ulubiony środek lokomocji wybrał autostop, dzięki któremu przejechał większość z odwiedzonych 133 krajów.

Nasz gość jest autorem książki pt. "Na obrzeżach świata – w centrum życia", która zabiera nas w fantastyczną podróż.

"Kto wyjeżdżając z domu dobrze wie, co chce zobaczyć, przeżyć, odczuć, a oprócz tego ma przygotowanie merytoryczne, ten zwiedza świat. Kto zaś przemierza przestrzenie bez sprecyzowanego celu, nie bacząc na trudy i niebezpieczeństwa, a pragnie przy tym podążać dalej i dalej, nie wiedząc, co tam zastanie – ten podróżuje”.

Nasz prelegent kładzie nacisk na bezpośrednie interakcje i kontakt z lokalną społecznością, otwierając się tym samym na to co nieznane. Nie oczekując i chłonąc to, co dostaje w prezencie, czerpie z podróży całym sobą, na każdym kroku doświadczając ciekawych zwrotów prowadzących do celu.
A jaki jest cel jego podróży będziecie mogli Państwo zapytać w czasie kwietniowej prelekcji. 

 

Zapraszamy do filii GOK Lesznowola w Mysiadle w środę 3 kwietnia o godz. 19.00 !