Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Uniwersytet Trzeciego Wieku przy GOK Lesznowola. Wykłady UTW


Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli działa od 2006 r. Skupia wielu studentów, pragnących rozwijać umiejętności i zdolności, a także czynnie dbać o swoją sprawność fizyczną.

Drodzy Seniorzy i Sympatycy UTW, już od października zaczynamy kolejny rok akademicki, w czasie którego spotykamy się w środy w Magdalence (godz. 10.00) i w czwartki w Nowej Iwicznej (godz. 10.00). Dlatego już dziś zapraszamy do dołączenia do szeregów studentów UTW i do zapisania się do grona aktywnych, spotykających się w świetlicach GOK seniorów. 

Każdy wiek jest dobry, Trzeci najlepszy! 

 

 

Opłaty

Czesne za jeden semestr wynosi:
- 70 zł /osoba
Obowiązuje zniżka na Lesznowolską Kartę Seniora.

**************************************************************

Plan w ROKU AKADEMICKIM 2023/2024 - dostępny w biurze GOK Lesznowola

 

W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020:

1.10.2019 r. godz. 18.00 -  Koncert z ok. Inauguracji Nowego Roku Akademickiego 2019/2020 pt. "Niemen - Moja Ojczyzna" w wyk. Radosława Świderskiego, Krzysztofa Chromińskiego i Tomasza Rogalskiego - poprzedzony koncertem Chóru UTW OKTAWA pod kier. Magdaleny Świderek. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6

 

W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019:


 

W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018:

 


WYDARZENIA W ROKU AKADEMICKIM 2016/2017:

 

* * *

Galeria zdjęć z wydarzeń
na Uniwersytecie Trzeciego Wieku
tutaj

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi problemów prawnych i ochrony przed przestępczością w internecie dla seniorów.

 

Materiały do pobrania: 

 

Bezpieczny senior internet PDF

Bezpieczny senior 2 PDF

Nagrania:

LINK 1

LINK 2

więcej nagrań:

LINK 3

 

Gdzie zgłaszać

Gdzie szukać pomocy

 

Materiały pochodzą ze strony: www.inpris.pl

Zostały przygotowane w ramach projektu "Bezpieczni i kompetentni seniorzy w cyberświecie". Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025.