Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Wakacyjne Zabawy Świetlicowe - Wólka Kosowska


4-16.07.2016 r. zapraszamy na nieodpłatne Wakacyjne Zabawy Świetlicowe w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23 (w godz. 8.00-16.00) - tel. 22 756 15 95

Podczas zajęć świetlicowych proponujemy gry, zabawy i animacje dla dzieci, zajęcia plastyczno-manualne, muzyczno-wokalne oraz spacery i ruch na placu zabaw.

Prosimy rodziców lub opiekunów o osobiste przyprowadzanie i odprowadzanie dzieci, a także o przygotowanie dziecku kanapki (lub kilku - zgodnie z apetytem Państwa pociechy). Napoje zapewniamy.

Przyprowadzając dziecko pierwszy raz należy u opiekuna świetlicy podpisać stosowne Oświadczenie i Regulamin oraz ze względów bezpieczeństwa podać ważne informacje np. dot. stanu zdrowia dziecka, jak np. alergie, dysfunkcje, ważniejsze choroby, o których instruktorzy podczas pracy z Państwa dzieckiem powinni wiedzieć. Szczegółowych informacji udzielą Państwu opiekunowie na miejscu.

  Niebawem pojawi się tutaj relacja z naszych Wakacyjnych Zabaw Świetlicowych w Wólce Kosowskiej, tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć:)

 

Braliśmy też udział w konkursie plastycznym:)

Więcej o innych wakacyjnych działaniach dla dzieci: