Wystawa dyplomowa Absolwentów Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie

Wystawa dyplomowa Absolwentów Wyższej Szkoły Artystycznej
w Warszawie, to wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które daje możliwość zgłębienia wiedzy o sztuce.
Prezentowane na wystawie prace z malarstwa w scenografii oraz kostiumu i rekwizytu scenicznego, zarejestrowane w formie fotografii artystycznej, są niezwykłym przeżyciem estetycznym. Wystawa obejmuje zbiór dyplomów tegorocznych Absolwentów, a jej prezentacja stanowi szansę na poznanie wielu młodych talentów
i ich kreatywnych projektów.
Prezentowane prace z  zakresu charakteryzacji teatralno-filmowej oraz kostiumu scenicznego zaskakują oryginalnością i niekonwencjonalnym podejściem do tematu.
To niszowe dyscypliny sztuki, które w przestrzeni teatralnej i filmowej stanowią ważny element kreacji postaci i budowania nastroju.
Wykonane przez Absolwentów prace, wymagały połączenia różnych technik oraz dziedzin sztuki, takich jak między innymi malarstwo, rzeźba, bodypainting, efekty specjalnie, makijaż, projektowanie i wykonywanie kostiumów. To efektowne dzieła sztuki, które nie tylko zachwycają, ale również inspirują i pozwalają na prezentację szerokiego spektrum umiejętności artystycznych zdobytych przez młodych artystów w procesie kształcenia.
Wizualne wrażenia z wystawy są niezapomniane, a dla miłośników sztuki i piękna
jest to prawdziwe widowisko.

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie prowadzi 3,5-letnie studia I stopnia (licencjackie)
w specjalnościach związanych z charakteryzacją teatralno-filmową, kostiumografią
oraz obrazem multimedialnym.