Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Ceramiczne Walentynki pn. Robię serduszko dla Ciebie (14-02-2018)


14.02.2018 godz. 17.00 - 19.00 - Ceramiczne Walentynki pn. Robię serduszko dla Ciebie. Miejsce: Galeria Na Górce w filii GOK Lesznowola we Władysławowie, ul. Wojska Polskiego 64

 

 

14 lutego br. w Pracowni Ceramiki i Rzeźby we Władysławowie odbyły się zajęcia ceramiczne pt: „Robię serduszko dla Ciebie” I pewnie dlatego pojawiła się między innymi bardzo sympatyczna para małżonków, którzy byli pełni zapału i chęci działania. Uczestnicy poinstruowani przez Instruktora, wykonali kilka glinianych serduszek (i nie tylko) a następnie po wyszukaniu sobie odpowiedniej formy (talerza lub miseczki) wykładali ją przygotowanymi wcześniej elementami łącząc na tzw. „błotko”. Pani Kasia chociaż była pierwszy raz na takich zajęciach - ozdobiła swoją miseczkę techniką jaką stosuje u siebie… w kuchni podczas wypieku ciasta. Po skończonych zajęciach uczestnicy stwierdzili, że bardzo miło spędzili czas w Pracowni.

Joanna Jagodzińska

 

Zdjęcia z wydarzenia: