Gala Perły Mazowsza za 2018 w Tarczynie (28-02-2019)

W dniu 28.02.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie odbyła się uroczysta Gala IV edycji corocznego Konkursu "Perły Mazowsza". Perły Mazowsza zostały przyznane!

Wśród laureatów z gminy Lesznowola - Big Band Dla Frajdy pod kierunkiem Tomasza Kłujszo działający pod skrzydłami GOK  Lesznowola i świętujący niedawno Jubileusz 6-lecia swojego istnienia został Perłą Kultury.

Perłę Sportu otrzymała trener MUKS KRÓTKA p. Michalina Tokarska, która otrzymała też ważny tytuł Perły wsród Pereł.

Firma ANDCOM otrzymała Perłę Przedsiębiorczości.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom tak zaszczytnego wyróżnienia!

Statuetki wręczali burmistrzowie i wójtowie gmin. Naszym nagrodzonym przedstawicielom gratulowała p. Iwona Pajewska-Iszczyńska - Vice Wójt Gminy Lesznowola.

Przypomnijmy, iż nagradzano nominowanych ze wszystkich gmin Powiatu Piaseczyńskiego w kategoriach: kultura, przedsiębiorczość oraz turystyka i sport. O werdykcie decydowało głosowanie.

Dziękujemy też Chórowi Gospeltrain pod kier. p. Aleksandry Puacz-Markowskiej za wspaniały występ artystyczny podczas uroczystości. Chór, jak i Big Band Dla Frajdy działają pod skrzydłami GOK Lesznowola, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Nominowani z gminy Lesznowola do Pereł Mazowsza:

PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

• Hotel Książę Poniatowski z Łaz
  • Szkoła Podstawowa w Mrokowie
  • Andcom Sp. zo.o. - zwycięzca konkursu

PERŁA KULTURY

• Wielki Przegląd Twórczości Uczestników Zajęć Cyklicznych GOK Lesznowola pt. "Gruszki na wierzbie"
  • Big Band dla Frajdy - zwycięzca konkursu
  • Lesznowolska Orkiestra Symfoniczna

PERŁA SPORTU

• Michalina Tokarska - zwycięzca konkursu
  • Michał Zieliński