Koncert Jubileuszowy Big Bandu Dla Frajdy. Stara Iwiczna (17-02-2019)

17.02.2019 r. godz. 18.00 - Koncert Jubileuszowy Big Bandu Dla Frajdy pod kier. Tomasza Kłujszo. Gościnnie z zespołem wystąpiła wokalistka Iwona Manista-Kutryś. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Galeria zdjęć z uroczystości jubileuszowej i koncertu:

W niedzielny wieczór, dnia 17.02.3019 r. w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 nadszedł czas na wielkie, muzyczne świętowanie  Jubileuszu 6-lecia Big Bandu Dla Frajdy pod kier. P. Tomasza Kłujszo.

Założyciel i kierownik zespołu jest muzykiem, multiinstrumentalistą, wokalista, aktorem, specjalistą od multimediów, czyli ujmując w trzy słowa – wspaniałym człowiekiem orkiestrą! I to z ogromną pasją.

W 2013 roku wielki miłośnik jazzu p. Tomasz Kłujszo,   pod skrzydłami Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli założył zespół, który gra w naszych sercach do dziś. Dla zabawy, dla przyjemności, zespół dla frajdy właśnie!

Big Band Dla Frajdy gra standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej a także kompozycje autorskie opracowywane specjalnie na aktualny skład.

Zespół  często uświetniał różnego rodzaju uroczystości - spotkania biznesowe oraz integracyjne, jest jednym z muzycznych bohaterów pikników, festynów, konferencji, a także dużych uroczystości gminnych i powiatowych.

Big Band dla Frajdy  skupia wokół siebie muzyków zawodowych i amatorów kochających muzykę na wysokim poziomie, lubiących pograć sobie "po godzinach". I to zarówno gimnazjalistów jak i osoby w średnim wieku.

Obecny skład zespołu to:

Tomasz Kłujszo, Sławomir Kosiński, Karol Łukasik,  Norbert Satora, Mateusz Grzybicki, Aleksander Szczerkowski i Paweł Sałek. Wcześniej do zespołu należeli także: Bartosz Bryczek i Przemysław Mydłowski, o których nie można nie wspomnieć.

Pan Tomasz często zaprasza do wspólnego muzykowania gości z zewnątrz i tak podczas koncertu jubileuszowego na scenie gościnnie wystąpiły panie:  wokalistka Iwona Manista-Kutryś, Ewa Kłujszo (prywatnie ukochana żona kierownika zespołu, a zawodowo specjalistka od spraw teatralnych), a także Zuzanna Bojdecka - uczennica szkoły musicalowej oraz panowie: Michał Wojnarski i Rafał Dubicki – znani, świetni muzycy.

Jak Państwo zapewne przypuszczają, za nami muzyczna uczta! Zanim jednak oddaliśmy głos jazzowi Big Bandu Dla Frajdy, odbyło się uroczyste uhonorowanie muzyków, w podziękowaniu za wspólne lata.

Listy Gratulacyjne oraz upominki przygotowane specjalnie z tej pięknej okazji  wręczyli dyrektor GOK Lesznowola Jolanta Walentyna Sobolewska wraz z radnymi poprzedniej kadencji p. Sławomirem Świtkiem i Krzysztofem Klimaszewskim. W imieniu Pani Wójt i Rady Gminy Lesznowola życzyli artystom dalszych, wspaniałych  sukcesów.

Koncert zaś był wspaniały! Kogo zabrakło, niechaj gorzko żałuje!