Nabór prac. Kobiece Światoprzestrzenie 2020. Ogólnopolska Wystawa. GWA OKNO. Stara Iwiczna (15-03-2020)

15.03.2020 r. godz. 18.00 - Wernisaż zbiorowej wystawy malarstwa "Kobiece Światoprzestrzenie 2020". Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6.

Wspomnienia z ostatnich edycji: 2019, 2018, 2017

UWAGA - NABÓR PRAC

I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
DLA MALARZY CHCĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W WYSTAWIE

Zapraszamy artystów malarzy, tak profesjonalnych, jak i tworzących  amatorsko, do wzięcia udziału w zbiorowej  Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa pt. "Kobiece Światoprzestrzenie 2020" i zaprezentowania swoich dzieł.  Udział w wystawie mogą wziąć i panie, i panowie, jednakże tylko osoby pełnoletnie.

Tematyką prac jest dowolna interpretacja tak fizycznego, codziennego, jak i duchowego życia kobiety. Dopuszczalne są portrety, sceny rodzajowe, pejzaże oraz abstrakcje o zabarwieniu emocjonalnym.

Ważne informacje organizacyjne:

• Można nadesłać maksymalnie 2 prace malarskie przygotowane do ekspozycji (konieczna zawieszka a w wypadku prac na papierze - pełna oprawa). Ogólna ilość nadesłanych prac oraz ich wartość artystyczna zdecyduje o tym, czy wyeksponowane zostaną wszystkie prace danego autora, czy tylko ich część.
  • Każda z prac na odwrocie musiała zawierać następujące informacje:

- tytuł
- imię i nazwisko oraz miejscowość autora
- technika wykonania obrazu

a także - tylko do wiadomości organizatorów - dołączona kartka z kontaktowym nr telefonu i adresem e-mail oraz podpisanym Oświadczeniem.

*Oświadczenie (plik do pobrania i wydrukowania) - dotyczy RODO. Aby wziąć udział w wystawie "Kobiece Światoprzestrzenie 2020" koniecznym jest dostarczenie (nadesłanie) go wraz z pracami zgłoszonymi na wystawę - podpisanego przez autora tych prac. Bez powyższego Oświadczenia prace nie wezmą udziału w ekspozycji.

• Ostateczny termin nadsyłania prac - do 9 marca 2020 r. (do poniedziałku włącznie - do godz. 19.00)
  • Prace można dostarczyć osobiście lub pocztą/ kurierem na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli
Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
05-500 Piaseczno

• Koszt transportu - wysyłki (również zwrotnie po zakończeniu wystawy) ponoszą autorzy dzieł.
  • Nadesłanie prac na wystawę jest jednocześnie zgodą autora na ich ekspozycję, fotografowanie i filmowanie w celach promujących wydarzenie oraz działania GOK Lesznowola.
  • Opiekunem wystawy jest p. Jan Drewicz.
    Kontakt tel.
    e-mail: jan.drewicz@gok-lesznowola.pl