Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
O nas

   

   Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli od lat przybliża Państwu świat kultury i sztuki. Siedziba Gminnego Ośrodka Kultury mieści się w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Oprócz siedziby głównej, Ośrodek posiada kilka filii, w których prowadzi działania cykliczne: Nowa Iwiczna, Mysiadło, Władysławów, Magdalenka, Łazy, Wólka Kosowska, a także wypożycza sale - Nowa Wola, Mroków, Zgorzała i Łazy przy Al. Krakowskiej. Adresy wszystkich placówek GOK Lesznowola na terenie gminy tutaj..

    GOK Lesznowola jest organizatorem i współorganizatorem wielu otwartych imprez i wydarzeń kulturalnych na terenie gminy, między innymi takich jak koncerty, festyny rodzinne, spotkania z ciekawymi i znanymi ludźmi, wydarzenia patriotyczne, wycieczki, a także wernisaże malarstwa, fotografii, rękodzieła ludowego i artystycznego. Informacje dotyczące terminarza zaplanowanych wydarzeń dostępne są w Kalendarium opisowym tutaj..

    Możemy poszczycić się znakomitymi, wielokrotnie nagradzanymi zespołami muzycznymi oraz innymi grupami artystycznymi, o których więcej informacji można uzyskać tutaj..

    Zapraszamy do uczestnictwa w działaniach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz  Klubów.

   Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli organizuje także konkursy, przeglądy oraz festiwale o charakterze wewnętrznym i gminnym.

    W październiku 2010 roku wydaliśmy pierwszy numer kwartalnika kulturalnego GOK Lesznowola "Puzderko Kulturalne"
Zapraszamy też na nasz fanpage oraz na kanał YouTube

 

Logo
Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli
w plikach do pobrania tu