Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Chór GOSPEL

Naszym głównym zamierzeniem będzie stylowe wykonawstwo muzyki z pogranicza muzyki klasycznej i rozrywkowej.  W  repertuarze chóru znajdzie się bogaty wybór kolęd różnych narodów i epok, fragmenty ze znanych musicali, m.in. "Skrzypek na dachu", "West side story", pieśni folklorystyczne i muzyka etniczna różnych narodów i epok, w tym religijne pieśni Murzynów amerykańskich: negro spirituals i gospels, współczesne opracowania znanych standardów muzyki rozrywkowej, muzyka filmowa. W przyszłości zamierzamy też zrealizować cykl pn "Od Anonima do Grosika", w którym zamierzamy wykonać dawne pieśni sakralne i ludowe, wzbogacone o kompozycje współczesnych kompozytorów chóralnych polskich i obcych.

 
Zamierzamy brać aktywny udział w życiu kulturalnym Lesznowoli; uczestniczyć w festiwalach, przeglądach i innych imprezach chóralnych na terenie Gminy, Powiatu Piaseczyńskiego, także ogólnopolskich oraz brać udział w warsztatach wokalnych, celem doskonalenia warsztatu artystycznego i poszerzania naszej oferty programowej.
 
Przygotowanie muzyczne nie jest konieczne aczkolwiek mile widziane.
 
Pozdrawiam serdecznie
Aleksandra Puacz- Markowska
Instruktor
 
Miejsce i dzień zajęć:
- siedziba GOK Lesznowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
czwartek
godz. 18.00 - 20.00
opłata:
zajęcia bezpłatne